Blog

admin | 7 Ocak 2020 | 0 Yorum

İş Bağla Hakkında

İşbağla, firmaları birbirleriyle ortak bir noktada buluşturan ve onların birbirlerini tanımalarını, teklif vermelerini sağlayan bir sitedir. Bu site içerisinde yer alan birçok sektördeki firmalar ihtiyaçları karşılamak için yeterlidir. Şehirden şehre değişen firmalarla birlikte bunun araması site üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Firmalar aranılan hizmetleri gerçekleştiren firmaları yalnızca bu site içerisinden bulabiliyor. Ayrıca firmalarla iletişime geçmek istediğiniz zaman Google üzerinde herhangi bir iletişim adresini bulmak bazen mümkün olmuyor. Bu durumun önüne geçmek içinse İş bağla sitesi bulunmaktadır. Site içerisinde istenen sektördeki firmaların iletişim adreslerini bulmak ve onlarla iletişime geçmek mümkündür. Bireyler bu konuda arama yaparken herhangi bir zahmet gerektirecek duruma girmeden hemen firmaları bulabilir. Aynı zamanda İş bağla sitesi içerisinde firmalar çok sayıda olduğu için bunun karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. Ürün ve hizmet sunan firmaların pratik bir şekilde müşterilerle buluşmasını sağlayan platformda her iki tarafta amacını en kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir. Daha öncen bu tarz siteler olmadığı için herhangi bir buluşturucu ortam yer almıyordu. Bu durumdan ötürü firmalar birbirleriyle bir türlü bir araya gelemiyor ve ortaya bir iş hacmi çıkmıyordu. İnternet sitesi olarak İş bağla bu noktada kendisini ortaya koyarak büyük bir eksikliği gidermektedir. Kolay ve pratik kullanışlı sitesiyle birlikte kullanıcılar siteye girdiğinde istediği tüm firmaları bulabilir. Sektörlere göre ve bölgelere göre indirgenen firmalar site içerisinde mevcuttur. Kullanıcılar isterlerse site içerisinde uzun bir süre gezintiye çıkabilir. Sektörlerde yer alan firmaların hepsine göz atarak bu alanda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

İş Bağla Ne İşe Yarar?

İş bağla firmalarla müşterilerin bir araya gelmesini sağlayan ve onların birbirleriyle iletişime geçmesine vesile olan bir platformdur. Firmalar birbirlerine teklif vererek bu alanda bir iş hacmi oluşturabilmektedir. Herhangi bir arama motoru üzerinden firmaları aramak yerine tüm firmaları tek bir çatı altında toplayan İsbagla.com sitesinde bulabilirsiniz. Eskiden kapıları gezerek firmalardan fiyat alma devri bulunuyordu. Dükkanları ve sokakları dolaşarak bu noktada firmalardan fiyat almak eskide kaldı. Artık daha hızlı ve pratik bir şekilde internet sitesi üzerinden araştırmalar yaparak bu alanda hizmetleri almak mümkün hale gelmiştir. Günümüzde artık rehber niteliği taşıyan siteler olduğu için işlemler çok daha kolay ilerlemektedir. Tüm bunları elde etmek ve avantajları yaşamak adına siteye giriş yapabilirsiniz. İsbagla.com sitesi firmaların kendisini ifade etmesine olanak bir sitedir. Site içerisinde firmalar yalnızca var olmaz. Aynı zamanda kendilerini açıklayabilecek bir alanları yer alır. Bu alanda ne hizmet verdiğini ve hangi alanlarda faaliyette bulunduğunu açıklayan yazılarla herkese kendisini açıklama şansını elde eder. Site içerisinde her firmanın bu alanı bulunmaktadır. Özellikle bu tür sitelerde firmaların kendisini var etmesi ve firmalarını eklemesi oldukça önemlidir. Bu alanda diğer geleneksel yöntemleri denemek yerine daha fazla geri dönüş almak için site içerisinde bir kayıt oluşturmak daha mantıklı bir yoldur. Firmalar bu şekilde kendisini ifade edebileceği geniş alanlarda yer alırsa bunların geri dönüşlerini daha iyi bir şekilde yaşayabilir. Firmaların bu sitede olmasıyla güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ala Teknik iştirakidir.

İş Bağlayı 1 Yıl Ücretsiz Deneyin

İnsanlar kendi firmalarını çeşitli yerlerde tanıtırken özellikler nasıl tanıtma yoluna gittiğine dikkat etmelidir. Ürün veya hizmet sunan firmaların örnek olarak bir internet sitesi açarak çok geniş kitlelere hitap etme isteği belki amaç bakımından iyi olabilir. Ancak ilk başta bundan pek bir sonuç alınması zor görünmektedir. Bu nedenle İş bağlamak için site içerisinde firmanın kaydını oluşturmak gerekebilir Tüketiciler ücretsiz olarak siteye giriş yaparak kendisini en iyi şekilde ihtiyacınız karşılayabilecek firmaları bulabilir. Bu tarz firmalar her zaman site içerisinde mevcuttur. Sektörlere göre değişen kategorilerde bir arama yaparak bunlara ulaşmak kolaydır. Özellikle günümüzde bunun gibi sitelerde olan firmaların sayısı giderek artmaktadır. Firma üzerinde açıklamaları okuyarak bunlardan hizmet alabileceğinizi düşünüyor ve teklif göndermeyi düşünüyorsanız oturduğunuz yerden bunu yapabilirsiniz. Bunun gibi sitelerin olmasıyla birlikte internetin hayatımıza en büyük faydası resmen ortaya çıkmıştır. Önceden firmaların birbirinden bile haberleri yokken günümüzde artık neredeyse tüm firmalar birbirleriyle iletişime geçebilecek yakınlıkta yer alıyor. Bunu firma rehberi niteliği taşıyan sitelere borçluyuz. İsbagla.com sitesi içerisinde firmalar sektörlere göre kendilerini ifade ederken aynı zamanda sürekli iş kapısını açık tutmaktadır. İnternet ortamında firmaların kapalı olması gibi bir durum söz konusu değildir. Firmalar her zaman görünür ve diğer müşterilerin akıllarında kalır. Günümüzde basılı metinlerin çıkarılması yerine artık her şey bilgisayar ortamında oluşmaktadır. Bilgi almak istenen veya iş yapılmak istenen firmalar dahi internet üzerinden kolaylıkla bulunabilir hale gelmiştir. Bunları arayıp çıkarmak tamamen kullanıcıların elindedir.

İş Bağla İle Ankara, İstanbul, İzmir ve Diğer İllerde; İstenen Firmaya Hemen Ulaşılabilir

İsbagla.com sayesinde firmalar kendisini adeta site içerisinde park ediyor. Herkes istediği firmaya her zaman ulaşabilir. Bu platform her kullanıcının istediği firmaya ulaşma imkanını vermektedir. Özellikle istenen ürünlere, hizmetlere ve firmaya ulaşmak için Google üzerinden bazen sonuç alınamıyor. Bu sonuçların alınabilmesi ve harekete geçilebilmesi için İsbagla sitesine girmek gerekiyor. Tek bir çatı altında toplanan tüm bilgilere bu noktadan ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Büyük veya küçük firma fark etmeden istenen tüm firmalara bu site üzerinden ulaşmak mümkündür. Bu firmalar sayesinde insanlar istediği teklifleri verebileceği yerleri kolaylıkla bulabiliyor. Özellikle bu alanda kendisini tanıtmak isteyen firmaların önü açılmış oluyor. Firmaların kendisini gösterebilmesi için gayet iyi bir alandır. Bu alanda var olmak isteyenler hemen siteye giriş yaparak eklemeler yapabilir. Ayrıca bu alanda dikkat edilmesi gerekenlere dikkat etmek gerekir. Örnek olarak açıklama kısmı mutlaka detaylı bir şekilde yazılmalıdır. İsbagla.com sitesinde firmalar kendisini gösterebilir. Özellikle kendisine ait bir web sitesi olan firmalar için bu alanlar ciddi bir destek alanı sağlar. Bu destek alanlar hissedilir derecede bazı zamanlarda artabilir. Potansiyel müşterilerin ürünleri ve hizmetleri görebilmesi açısından bunun gibi alanlarda mutlaka yer almak gerekir. Bunun için site üzerinden bir kayıt oluşturmak gerekir. Bu alanda firmalar kendilerini profesyonel görünümde gösterebilir. Ayrıca sayfa içerisinde hizmet açıklamasının gayet düzgün ve detaylı bir şekilde yazılması gerekmektedir. Başarılı bir şekilde desteklerini sağlayan her firma bunun gibi sitelerde yer almaktadır. İsbagla.com sitesi bu alanda bir süredir hizmet vermeye devam etmektedir.

İş Bağla Firma Rehberi İle Aradığınız Tüm Firmalar Burada

Ürün ve hizmet sunan firmaların tek bir çatı altında yer aldığı site içerisinde her firma yer alabilir. Bu noktada her firma kendisini açık bir şekilde ifade ederek birbirleriyle teklifler verebileceği ve iş yapabileceği alanları oluşturabilir. İşletmeleri tüketicilerle buluşturma potansiyeli olan her site bu noktada istenen tüm cevapları sağlayabilir. Eskiden geleneksel firma rehberleri varken yalnızca bulunulan bölgede fiziki numaraların yer aldığı kitapçıklarla beraber haberi veriliyordu. Ancak günümüzde internetin yayınlaşmasıyla ve firmaların artık reklamlarını internet üzerine taşımak durumunda kalmalarıyla birlikte İsbagla.com Firma Rehberi sitesi bu alanda önemli bir hale gelmiştir. Site içerisinde her türlü hizmeti alabileceğiniz sektörde firmalar mevcuttur. Bu firmalar üzerinden herkes istediği konuda tekliflerini verebilir. Aranan tüm firmalar İsbagla.com sitesi içerisindedir. Eskiden firmaları bulabilmek gerçekten zahmet isteyen bir uğraş haline gelmişti. Bu uğraş nedeniyle firmalar birbirleriyle buluşacak bir ortam bulamıyordu. Bu durum günümüzde ortadan kalktı ve İsbagla.com gibi alternatifler çoğaldı. Oldukça güzel bir avantaja sahip olan bu site herhangi bir zahmet gerektirmeden sizleri firmalarla buluşturabilecek bir sitedir. Bu sitelerin sağladığı bir diğer imkan ise firmaların video ve fotoğraflarla sayfalarını zenginleştirmesidir. Video ve fotoğraflar firmaların birbirleriyle iletişime geçmesi için belirleyici unsur olabilir. Aynı zamanda sayfalar incelenirken firmalar diğer firmalarla kıyaslamasını her zaman yapabilir. Bu şekilde firmalar her zaman kendisini iyi ifade etmek durumundadır. Firmalar kendi sayfasını düzenleyebilecek ve oluşturabilecek özgünlükte site içerisinde yer almaktadır.  

İş Bağlanın Sağladığı Faydalar

İsbagla.com bölge ve sektör kriterleri doğrultusunda tüm firmaları birbirleriyle iletişime geçebilecek potansiyelin içerisine sokmaktadır. Üreticiye ve tüketiciye kolaylık sağlayan bir platformdur. İş akışı alanında önemli bir alanı kapsar. Dolayısıyla firmaların kendilerini ifade edebileceği güzel ortamlardan birisidir. İsbagla.com sitesi içerisinde her firma kendi kaydını oluşturarak profesyonel olarak site içerisinde kendisini var edebiliyor. Site üzerinde yer alan firmalar kendi iş hacmini geliştirmek amacıyla mükemmel bir fırsata sahip olmaktadır. İsbagla.com bir süredir bu alanda olmasına rağmen çok sayıda sektörde firmaları bir araya getirerek bu alanda önemli bir görev üstlenmektedir. Bu firmalar arasında herhangi bir ayrımcılık yoktur. Küçük firma, büyük firma, KOBİ gibi birçok firma site içerisinde her zaman yer alabilir. İsbagla.com sitesi içerisinde her firma kendisini en net şekilde ifade edebilir. Yeni taleplerin artmasıyla birlikte firmalar her zaman bir taleple karşı karşıya kalır. Son yıllarda ortaya çıkan işletme sayısı bir hayli fazladır. Böyle bir durum oluştuğu zaman ihtiyacın temin edileceği firmayı bulmak gerçekten zor hale gelmektedir. İsbagla.com bu noktada devreye girerek firmaların birbirlerini bulmasını pratik bir şekilde sağlamaktadır. Kişiler sektörlere göre aramasını yaparak istediği ihtiyaca yönelik olan firmaları hiç sokağa çıkmadan veya dükkanları gezmeden anında bulabilmektedir. Gelişmiş arama yeri sayesinde kişiler site içerisinde aramalarını yapabilir. Aynı zamanda sektörler alanı üzerinden tüm firmaları anında görüntüleyebilirsiniz.

Firmalar Kendilerini Daha İyi İfade Edebilir

Aradığınız firmayı yalnızca birkaç tıkla bulabileceğiniz bir yer arıyorsanız bunun için İsbagla.com sitesini tercih edebilirsiniz. Site üzerinde yer alan birçok hizmet alanı çalışmaktadır. Firmalar bu kategorilerin içerisinde kendilerine her zaman yer bulabilir. İsbagla.com sitesinin firmalara sağladığı en büyük faydalardan birisiyse firmaların kendisini ifade edebilecek bir alan bulabilmesidir. Bu alanların en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için hizmet detaylarına firmaların hiç olmadığı kadar önem vermesi gerekmektedir. Teklif almak ve gelişmek için açıklama yazılarının iyi bir şekilde yazılması gerekmektedir. Her firma kendisini en iyi şekilde ifade edebilecek alana sahiptir. Sitenin güzl bir arayüzü olduğu için tüm bölümler belirli yerlere ayrılmıştır. Bilgisayar ve internet teknolojilerinin hayatımıza girmesi her sektörü etkiledi. Bu durum olumlu anlamda etkileyerek her firmanın site içerisinde yer almasını sağladı. İsbagla.com sitesi içerisinde küçük ve büyük firmalar fark etmeden artık her firma kendisini gösterebileceği alanlarda yer almaktadır. Aranan tüm firmalar ve bilgilerinin tek bir çatı altında yer alması güzel bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığın güzel bir şekilde kullanılması için firmaların internet sitelerine verdiği önemi aynı zamanda buralara da vermesi gerekmektedir. Firmaların sizi bulabileceği bir platform içerisinde yer almak her zaman avantaj sağlar.
Firmaların Ortak Buluştuğu Site: İsbagla
İnternet üzerinden firma bilgilerini paylaşmak isteyen kişiler İsbagla.com güzel bir sitedir. Site içerisinde firma bilgilerini ve hizmet detaylarını bulabilmek mümkündür. Günümüzde yaygın olarak kullanılan bu siteler çok işe yaramaktadır. Hizmet ve ürünlerin sunulduğu ve firmaların bir araya getirildiği platformlar son 10 yıldır kendisini çok iyi bir şekilde gösterdi. Bu yıllarda birçok firma kendisini buralarda yer aldırdı. Özellikle internet siteleri açarak bu alanda bir gelişim kaydetmek isteyen firmaların İsbagla.com sitesinde yer almaları daha isabetli bir karar olabilir. İkisinin birden olması durumunda firmalar iş akışını geliştirmek adına önemli bir adım atabilir. Hizmet veren firmaların tüm telefon bilgileri ve iletişim bilgileri bu site içerisinde yer almaktadır. Farklı hizmet sektörlerine göre ayrılan her firma site içerisinde karmaşıklığa neden olmaması açısından belirli alanlara ayrılmıştır. Bunun için site içerisinde yer  alan her sektör menü içerisinde belirtilmiştir. Firmaları bulmak için aynı zamanda arama bölümü her zaman kullanılabilir. Kısa süre içerisinde dışarıya çıkmadan tüm firmaları bulmak mümkün hale gelebilir. Ayrıca site içerisinde firmalarla alakalı her zaman güncel bilgilere rastlamak mümkündür. Firmaların fotoğrafları ve videoları her zaman kendi sayfası içerisinde yer alır. İsbagla.com sitesi içerisinde herkesin değerlendirme yapabileceği “Bu firmayı değerlendir” alanı bulunmaktadır. Bu sayede her firmayla alakalı fikirler elde edilebilir ve yorumlarda bulunulabilir.
Bölgelere Göre Firma Arayışı İş Bağla İle Mümkün
İsbagla.com sitesi içerisinde herhangi bir karışıklığın oluşmaması açısından her şehre göre ayrımlar bulunmaktadır. Örnek olarak site içerisinde Ana sayfa alanında İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde olan firmaları listelemek mümkündür. Site içerisinde aramayı kolaylaştıracak alanlardan birisidir. Her kullanıcı rahatlıkla bu alanı kullanarak firmalara ulaşabilir. Bu alana tıkladığınız zaman tüm firmalar karşınıza gelecektir. Özellikle bu alanda firmaların sıralamasını yapabileceğiniz özel bir alan yer almaktadır. Sıralama yapmak için birçok seçenek yer alır. En yeniler, eskiler, önce en iyiler, önce en düşükler veya rastgele olarak sıralamalar yer almaktadır. Firmaların sayfalarında bir değerlendirme alanı yer aldığı için buna göre bir sıralama yapılabilmektedir. Site içerisinde değerlendirme alanının önemini bu alanda bir kez daha anlamak mümkün. Değerlendirmesi kötü olan bir firma bu sıralama sonucunda en aşağı sıralarda görünecektir. Bu durumun oluşmaması açısından firmaların kendilerini iyi ifade etmeleri ve iyi bir hizmet vermeleri gerekmektedir. Bu alanda aynı zamanda firmaların şu anda açık olup olmadığı gösteren detaylar mevcuttur. İsbagla.com sitesi içerisinde arama yaparken dahi bulunduğunuz bölgenin adresini girmeniz istenir. Buraya ilçe adresini girmek dahi yeterli olabilir. Ancak daha kısa sürede sonuca ulaşmak için bu alanda şehirlere göre firma seçimlerini yapabilirsiniz.
İşbağla’nın Hizmet Verdiği Sektörler, Firma faaliyet alanları
İsbagla.com sitesi içerisinde toplamda 9 adet sektör alanı veya firma faaliyet alanları yer almaktadır. Bu sektörlerin her birinin altında alt başlıklar yer alır ve sonuca ulaşmak açısından iyi seçenekler arasında yer alır. Site içerisinde yer alan  sektörler şu şekilde sıralanabilir;
 • Endüstriyel Ürünler ve Ekipmanlar
 • Metal Üretimi ve İşleme Teknolojisi
 • Maden ve Madencilik Teknolojileri
 • İnşaat
 • Danışmanlık Hizmetleri
 • Kataforez Teknolojisi ve Ekipmanları
 • Tarım, Gıda ve Hayvancılık
 • Eğitim, Eğlence ve Turizm
Gibi sektörler yer almaktadır. Site içerisinde aynı zamanda sektörlerin alt başlıkları yer alır. Firmalar bu alanların altında sergilenir.
Endüstriyel Ürünler ve Ekipmanlar
Bu sektör altında yer alan başlıklar şu şekildedir;
 • Endüstriyel Kapı Uygulamaları
 • Kaldırma Sistemleri
 • Havalandırma Ekipmanları
 • Kaynak Ekipmanlar
 • Mekanik Tesisat Ekipmanları
 • Diğer Endüstriyel Ürünler
Gibi alanlarda hizmet veren firmalar bu alanda sergilenir.
Metal Üretimi ve İşleme Teknolojisi
Bu sektörün alt başlıkları şu şekilde sıralanabilir;
 • Yan Sanayiler
 • Metal İşleme Yapan Firmalar
 • Metal İşleme Makinaları
Gibi alanlarda hizmet veren firmaları bu alanda listeleyebilirsiniz.
Maden ve Madencilik Teknolojileri
Bu alanlarda yer alan alt başlıklar şu şekilde sıralanabilir;
 • Maden Makinaları
 • Mühendislik Firmaları
 • Maden Taahhüt Firmaları
 • Cevher Hazırlama Mühendisliği
 • Diğer Ekipmanlar
 
İnşaat 
İnşaat çağımızın olmazsa olmaz sektörüdür. Bu sektör altında yer alan başlıklar şu şekildedir :
 • İnşaat Makinaları
 • Saha Beton ve Uygulamaları
 • İnşaat Teknolojisi ve Yeni Ürünler
 • Mühendislik ve Müşavir Firmaları
Kataforez Teknolojisi ve Ekipmanları
 • Mühendislik Firmaları
 • Anahtar Teslim tesis kuran firmalar
 • Kataforez ekipmanları
 • Boyahane ekipmanları
 
Tarım, Gıda ve Hayvancılık
 • Organik Ürünler
 • Tarım Ormancılık
 • Çiftlik Hayvanları ve Balıklar
 • Gıda
 • Tarım ve Ormancılık Makine ve Ekipmanları
 • İçecekler
 • Gıda, Tütün ve Catering Sanayi ve ekipmanları
Eğitim, Eğlence ve Turizm
 • Eğitim ve Öğretim
 • Organizasyonlar
 • Oteller
Site içerisinde bu alanda hizmet veren tüm firmalara ulaşabilirsiniz. Sektörlerle alakalı firmaların listesi her geçen gün daha fazla olmaktadır.
Firmalara Nasıl Ulaşabilirim?
İsbagla.com sitesinde firmalara ulaşabilmek için site içerisinde yer alan sektörler alanında kendi aradığınıza uygun alan bir bölümü seçerek firmaları arayabilirsiniz. Bu şekilde ilgi alanı kesinleştirilir ve firmalar karşınıza çıkar. Bunun yanı sıra site içerisinde şehirlere göre firmaları listeleme alanı yer almaktadır. Bu alanda bulunduğunuz şehir veya istediğiniz şehirlerle alakalı tüm firmaları görebilirsiniz. Firmaları daha kesin bir şekilde bulmak içinse Arama bölümüne kelime veya bildiğiniz bir firma ismini girerek aramasını yapabilirsiniz. Bu alanda aynı zamanda Kategori yani sektör seçimi yapılabilir ve şehir isimleriniz ekleyebilirsiniz. Hatta biraz daha dar hale getirerek ilçe ismini girerek firmaları bulabilirsiniz. Site içerisinde firmaları bulmak en basit iştir. İsbagla.com Kolay Kullanım Avantajı İş bağla sitesi tüm kullanıcılarına kolay kullanım sağlamaktadır. İsteyen kullanıcılar site içerisinde mobil cihazlar üzerinden de giriş yapabilir. Site içerisinde yer alan tüm firmalara ulaşmak için internete giren bir cihazınızın olması yeterli olabilecek bir durumdur. İsbagla.com sitesi içerisinde tüm sektörlere tek tıkla ulaşabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir kullanımı tüm kullanıcılarına sunan bir sitedir. Site içerisinde yer alan menüler arasında Bizden Haberler alanı yer almaktadır. Bu alanda çeşitli bilgileri bulabilmeniz mümkündür. Kısaca site içerisinde işlem yapmak için herhangi bir kısıtlama yoktur. İsbagla.com Firmamı Nasıl Kaydederim? İş bağla sitesi içerisinde firmayı kaydedebilmek için menü üzerinde yer alan “Firmanızı Kaydedin” alanına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu alana giren kullanıcılar firmayı kaydetmek için yer alan paketlerden birisini seçmesi gerekmektedir. Bu paketler arasında şu anda ilk yıl ücretsiz olarak verilen firma kaydetme paketi bulunmaktadır. Paketin özellikleri arasında firma düzenleme hakkı yer almaktadır. Herhangi bir zaman içinde firma bilgilerinizi düzenleme hakkına sahipsiniz. Bunun yanı sıra 7/24 E-Posta desteği verilmektedir. İlk yıl ücretsiz olan bu pakete giriş yaparak firmanızın ismi, firmanızın açıklaması, fotoğraf, kapak resmi, firmanın konum ve iletişim bilgileri, firmanın çalışma saatleri, firmanın sosyal ağları, firmanın hizmet ücret aralığı gibi alanları doğru bir şekilde doldurarak İsbagla.com sitesi içerisinde firmanın yer almasını sağlayabilirsiniz.